Yapıpan Metal web site gizlilik ve kullanım şartlarını lütfen okuyunuz

Yapıpan Metal’e üye olup kullanmanız aşağıdaki maddeleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir. Yapıpan Metal aşağıdaki maddeleri önceden bilgi vermeksizin değiştirme ve güncelleme hakkını saklı tutar.

Güvenlik

SSL ve güvenliğiniz, SSL teknolojisi ile, satın alma süreci başladığında kullanıcı bilgisayarı ile banka arasında doğrudan şifreli bir iletişim olmakta ve kredi kartıyla ilgili hiçbir bilgi çalışanları ya da üçüncü şahıslar tarafından görülmemektedir. “internet’te güvenli alışveriş yapmak normal bir restoran ya da benzinlikte kredi kartınızı kullanmaktan daha güvenlidir.”

Yapipanmetal.com ‘da kredi kartı numaranız kayıt edilmemektedir ve CVV2 numaranız sizin haricinizde kimse tarafından görülememektedir.

Kredi Kartı Güvenliği

Yapipanmetal.com web sitemiz sizlere 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için en son teknoloji kullanılarak yapılandırılmıştır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın (browser) alt kısmında bir kilit göreceksiniz. COMODO SSL tarafından sağlanan 128 Bit SSL Sertifikasını temsil etmektedir ve tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz hiç bir bilgi üçüncü şahıslar tarafından ele geçirilemez. Mağazamızda tüm bankaların VISA,MASTERCARD kredi kartları geçerlidir) Yapipanmetal.com bilgilerini kaydetmez. Dolayısıyla kredi kartı numaranızı hiçbir zaman kimseye göstermemiş olursunuz.

Kişisel Bilgi Güvenliği

Yapipanmetal.com verdiginiz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır. Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz. Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Sitede Yapılan İşlemler

Yapıpan Metal site üzerinden alınan siparişlerdeki adetleri herhangi bir sebep göstermeden iptal etme ve sınırlandırma hakkına sahiptir. Bu sınırlama aynı müşteri hesabından, aynı kredi kartı kullanılarak, aynı fatura veya teslimat adreslerini içeren, toptancı, bayi tarafından veya yeniden satılmak amacı ile verildiği düşünülen siparişlere uygulanabilir.

Yapıpan Metal sitede istediği anda ve önceden bildirmeksizin değişiklik yapma, site yayınını durdurma ya da site özelliklerini değiştirme hakkına sahiptir. Ürünlerin stoklarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Siteye Verilen Kişisel Bilgiler

Sitede vermiş olduğunuz kişisel bilgiler kesinlikle 3. şahıslara ve işletmelere verilmemektedir. Dilerseniz Gizlilik Politikasını Okuyabilirsiniz.

Ürün Bilgileri

Site üzerinde ürün ile ilgili verilen bilgilerde yazım hataları veya bilgi eksiklikleri olabilir. Yapıpan Metal bu hataları düzeltme hakkına ve bunun sonucunda bazı siparişlerde iptal ya da değişiklikler yapma hakkını saklı tutar.

Ürün Alaşımları

Web sitede satılan malzemelerin özellikleri alaşımları ve boyutları yazmaktadır müşteri tarafından yanlış satın alınan malzemelerin geri iadesi mümkün değildir.