SANDVİÇ PANEL FİYATLARI

Satışını yaptığımız sandviç panel fiyatlarını ve çeşitlerini görüntüleyebilir, uygulama alanları, avantajları ve müşterilerimizin sandviç paneller ile ilgili sıkça sorduğu sorular gibi oldukça kapsamlı bilgilere erişebilirsiniz.

Sandviç panel fiyatları ve çeşitleri

 Sandviç panel fiyatları baz alınırken bir çok değişken söz konusudur. Çatı ve cephe kaplamalarında genellikle kullanılan Sandviç Panel sistemlerinin fiyatları belirlenirken; metal kalınlığı, iç ve dış yüzeyin metal cinsi, yalıtım tabakası cinsi ve kalınlığı, boya rengi ve tipiyle beraber siparişin toplam miktarı dikkate alınır. Genellikle sandviç panel m2 fiyatı esas alınarak , toplam sipariş miktarı rahatlıkla belirlenebilir.

Sakarya ilinde hizmet veren Yapıpan Metal, sandviç panel fiyatları konusunda piyasa ile rekabetçi rakamlar sunarak, müşterilerine ekonomik fiyatlardan hizmet vermeyi amaçlamıştır.

İçindekiler

Sandviç panel fiyatlarını keşfet

Yapılarınıza estetik ve sağlamlık kazandıracak sandviç panel ürünlerinin fiyatlarını ve çeşitlerini inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun panel seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz.

Sandviç panel m2 ne kadar?

Sandviç panel m2 fiyatı

 Sandviç panel m2 fiyatı ürün çeşidine göre değişmektedir. Çatı panellerinde 200₺ ile 310₺ arasında bir fiyat uygulanmaktadır. Fakat bilmek gerekir ki sac kalınlığına ve kullanmak istediğiniz RAL rengine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir.

 Sandviç cephe paneli fiyatı da yine çatı panellerinde olduğu gibi fiyat değişikliği gözlemlenmektedir. m2 fiyatı ortalama olarak 220₺ ile 260₺ arasında değişkenlik göstermektedir.

 Yukarıdaki sandviç panel ürünlerinden size uygun olanı seçebilir, m2 fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.  Diğer sandviç panel çeşitlerinde ürün fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Sandviç panel fiyatları neye göre belirlenir?

Sandviç panel fiyatları belirlenirken; kullanılan boyanın rengi(RAL kodu), kullanılan yalıtım maddesinin modeline ve iç ve dış yüzeylerde kullanılan maddenin kalitesine göre gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilmektedir.

En çok tercih edilen sandviç panel fiyatları aşağıda gösterilmektedir.

10 metre Sandviç Çatı Paneli 40mm – RAL 3009 – Eko |  ₺1950,00 (+ KDV)

6 metre Sandviç Çatı Paneli 40mm – RAL 9002 – Eko |  ₺1170,00 (+ KDV)

8 metre Sandviç Çatı Paneli 50mm – RAL 3009 – Eko |  ₺1560,00 (+ KDV)

7 metre Sandviç Çatı Paneli 50mm – RAL 9002 – Eko |  ₺1470,00 (+ KDV)

12 metre Sandviç Cephe Paneli 40mm – RAL 7016 |  ₺3456,00 (+ KDV)

11 metre Sandviç Cephe Paneli 40mm – RAL 9002 |  ₺2090,00 (+ KDV)

Görselde görmüş olduğunuz RAL 9002, RAL 3009 ve RAL 7016 renk kodları stokta bulunduğundan bu renklerdeki sandviç panel siparişlerinde ek ücret talep edilmemektedir!
İstediğiniz başka bir renk var ise talep formundan bize iletebilirsiniz veya Whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Sandviç panel uygulama alanları

 • Soğuk Hava Depoları
 • Sosyal Yapılar
 • Tarım ve Hayvancılık Yapıları
 • Fabrikalar
 • Konutlar
 • Stadyumlar
Sandviç panel ağırlığı nasıl hesaplanır?

Sandviç panel ağırlığı

Sandviç panel ağırlıkları, en boy ölçüleri ve kalınlığına göre değişiklik göstermektedir.
Panellerin taşıdıkları yayılı yük, aşık arasındaki mesafeye göre; Yaklaşık 7 metre aralığı için ortalama 35 kg/m 2, 1 metre kadar aralığı için ise 1500 kg/m 2’dir.
Panel ağırlıkları ortalama 15 kg/m 2’dir.
Panel ağırlığı hesabında Poliüretan(PUR) yoğunluğu 40 kg/m³,Poliizosiyanurat (PIR) yoğunluğu 42 kg/m³ olarak alınmıştır.

Sandviç panel avantajları

Sandviç panellerin tercih edilmesiyle, inşaat süreci çok daha az karmaşık ve dolayısıyla daha hızlı ve en önemlisi daha ucuzdur.
Sandviç paneller az bileşim noktaları sayesinde çok kolay bir şekilde montajlanır. Mekanik kaldırma ekipmanları ve nakliye imkanlarının gelişmesiyle kaplama ve taşıma süresi bir hayli azalır. Bu sayede zamandan tasarruf etmiş olursunuz.
Sandviç paneller mineral yün, PIR, EPS, PUR yalıtım malzemeleri sayesinde ısı yalıtımında oldukça iyidir.
Yapılan bu yalıtım yoğuşmadan kaynaklanan küf, nem gibi problemlere karşı alınabilecek iyi bir önlemdir. Sandviç paneller hafifliği ve dayanıklı yapısı sayesinde nakliye ve bakım maliyetleri açısından oldukça kârlıdır.
Her gün farklı tasarımlarla çoğalan sandviç paneller yapılarınıza modern bir hava, estetik bir görünüm katar. Yüksek yangın direnciyle can ve mal güvenliğinizi korumada yardımcı olur.
Ayrıca sandviç paneller ses, su ve hava yalıtımı da sağlar.

Ekonomik sandviç panel fiyatları

Yapıpan Metal tesislerinde isteğiniz üzere size uygun şekilde tedarik edilen sandviç paneller ses, su, nem ve ısı yalıtımı sağlama, yangına dayanıklılık, uzun ömürlü kullanım ve estetik görünüm sunarken, maliyet açısından nakliye, işçilik, montaj sürelerini oldukça kısaltarak cep dostu yatırımlar yapmanızı sağlar.
Sandviç panel fiyatları konusunda rekabetçi rakamlar sunarak müşterilerine uygun fiyatlı kaplama çözümleri sunmayı hedefliyoruz.

Sandviç paneller hakkında sıkça sorulan sorular (SSS)

Sandviç panel hakkında tüm sorularınızın cevaplarını burada bulabilirsiniz.

Sandviç panel Ocak 2023 fiyat listesine göre, sandviç çatı panellerin fiyatları 220₺ ile 320₺ arasında, türüne göre değişmektedir.

Sandviç cephe panellerinde ise bu fiyat 220₺ ile 260₺ arasındadır.

Soğuk oda panellerinde, panel kalınlığına göre değişse de fiyatlar 360₺’den başlamaktadır.

Taş yünü cephe panelleri için sitemizden güncel fiyat listesini inceleyebilirsiniz.

Sandviç panel adet fiyatı çeşitliliğe göre değişmektedir.
Ürün özelliğine göre fiyatlar belli olmakla birlikte panel uzunluğuna göre bu fiyat değişmektedir.
En uygun sandviç panel adet fiyatı; 195₺ (40mm, 1 m2)’dir.
Eğer mevcut çatı veya cephe kaplamanız varsa ve buradaki hasar görmüş sandviç paneli değiştirmek istiyorsanız, size uygun olan paneli seçip tam olarak fiyat alabilirsiniz.

Sandviç paneller 2 metre ile 15 metre arasında üretilebilir. Boy seçeneklerini, ürün seçimi yaptıktan sonra seçebilir, kullanım alanınıza göre boy seçiminizi özel olarak yapabilirsiniz.

Piyasada bir çok firma sandviç panel üretimi yapmaktadır. Her geçen gün teknolojinin katkısıyla sandviç panel ürünleri de gelişmektedir. Poliüretan sandviç paneli seçimleriniz sizler için hem sağlamlık hem de ısı ve ses yalıtımı sağlayacaktır.

Yapıpan Metal olarak en iyi sandviç panel ürünlerini sizlere sunmayı amaçlıyoruz ve Assan Panel firması ile çalışıyoruz.

En çok tercih edilen sandviç panellerin fiyatları aşağıda gösterilmektedir.

10 mt. Sandviç Çatı Paneli 40mm – RAL 3009 – Eko | 10 mt. Fiyatı:  ₺1950,00 (+ KDV)

6 mt. Sandviç Çatı Paneli 40mm – RAL 9002 – Eko |  6 mt. Fiyatı:  ₺1170,00 (+ KDV)

8 mt. Sandviç Çatı Paneli 50mm – RAL 3009 – Eko |  8 mt. Fiyatı:  ₺1560,00 (+ KDV)

7 mt. Sandviç Çatı Paneli 50mm – RAL 9002 – Eko |  7 mt. Fiyatı:  ₺1470,00 (+ KDV)

12 mt. Sandviç Cephe Paneli 40mm – RAL 7016 |  12 mt. Fiyatı:  ₺3456,00 (+ KDV)

11 mt. Sandviç Cephe Paneli 40mm – RAL 9002 |  11 mt. Fiyatı:  ₺2090,00 (+ KDV)

2 Yorum “Sandviç Panel Fiyatları ve Çeşitleri 2023

 1. Nurittin ÖZTÜRK dedi ki:

  Alanında uzman ekibiyle hızlıca sandviç panel isteğime yanıt verdiler ve 2 gün içinde teslim ettiler. Çok teşekkür ederim.

 2. Talat Kamberoğlu dedi ki:

  Toplu bir şekilde sandviç panel alımı yaptım. Ürün elime ulaşna kadar desteklerini hiç kesmediler. ve hiçbir mağduriyet sağlanmadı. Oldukça profesiyonel çalışıyorlar öneririm..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.