2.Kalite Sandviç Panel

Satışını yaptığımız 2.kalite sandviç panellerle ilgili tüm bilgileri aşağıda görebilir, talep formunu doldurarak ayrıntılı bilgi alabilir veya satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

2.Kalite Sandviç Panel

2.kalite veya defolu sandviç panellerin tercih edilmesi performanslı ve kalite odaklı olması nedeniyle günümüzde çok tercih edilmektedir. Hem kullanım alanı hem de avantajları açısından diğer panellere göre oldukça ön plandadır.

Sandviç Panel Kullanım Alanları

Sandviç Panel Uygulama Alanları

  • Soğuk Hava Depoları
  • Sosyal Yapılar
  • Tarım ve Hayvancılık Yapıları
  • Fabrikalar
  • Konutlar
  • Stadyumlar

Sandviç Panel Avantajları

Sandviç panellerin tercih edilmesiyle, inşaat süreci çok daha az karmaşık, dolayısıyla daha hızlı ve en önemlisi de daha ucuz olmasıyla öne çıkmaktadır. Sandviç paneller az bileşim noktaları sayesinde çok kolay bir şekilde montajlanır. Mekanik kaldırma ekipmanları ve nakliye imkanlarının gelişmesiyle kaplama ve taşıma süresi bir hayli azalır. Bu sayede zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Sandviç paneller mineral yün, PIR, EPS, PUR yalıtım malzemeleri sayesinde ısı yalıtımında oldukça iyidir. Yapılan bu yalıtım yoğuşmadan kaynaklanan küf, nem gibi problemlere karşı alınabilecek iyi bir önlemdir. Sandviç paneller hafifliği ve dayanıklı yapısı sayesinde nakliye ve bakım maliyetleri açısından oldukça kârlıdır. Her gün farklı tasarımlarla çoğalan sandviç paneller yapılarınıza modern bir hava, estetik bir görünüm katar. Yüksek yangın direnciyle can ve mal güvenliğinizi korumada yardımcı olur. Ayrıca sandviç paneller ses, su ve hava yalıtımı da sağlar.

Sandviç Panel Fiyatları

Yapıpan üretim tesislerinde isteğiniz üzere size uygun şekilde üretilen sandviç paneller ses, su, nem ve ısı yalıtımı sağlama, yangına dayanıklılık, uzun ömürlü kullanım ve estetik görünüm sunarken, maliyet açısından nakliye, işçilik, montaj sürelerini oldukça kısaltarak cep dostu yatırımlar yapmanızı sağlar.

Sandviç panel fiyatları belirlenirken; metal kalınlığı, iç ve dış yüzeyin metal cinsi, yalıtım tabakası cinsi ve kalınlığı, boya rengi ve tipiyle beraber siparişin toplam miktarı dikkate alınır.

Sandviç Panel hazır stok RAL Renkleri
Sandviç Panel Ağırlığı ve Çeşitleri

Sandviç Panel Ağırlığı

Sandviç Panel ağırlığı kalınlık, en,boy ve uzunluk ölçülerine göre değişiklik göstermektedir. Panellerin taşıma kapasitesi aşık mesafesine göre; yaklaşık olarak 7 metre olan bir aralık için ortalama olarak 36kg/m2, yaklaşık olarak 1 metre civarı bir aralık içinse 1500kg/m2 civarıdır. Panel ağırlığı ortalama olarak 15-16kg/m2'dir.